با سلام خدمت خوانندگان و خودم!

پس از حدود 5 ماه مجددا وبلاگ نویسی رو شروع کردم و علتش مشکلی که در تنظیمات بلاگم بوجود اومده بود و امکان ارسال مطلب رو برام با مشکل مواجه کرد.

توی این 5 ماه خیلی اتفاقات خاصی برام افتاد و هم خیلی خوب و هم خیلی بد.!

اتفاقات خوبی که برام بوجود اومد همش لطف خداوند بوده و خیلی شاکر هستم و اما اتفاقات بد زندگیم رو ناشی از سوء مدیریت آدمها بخصوص مسئولین میدونم نه چیز دیه.

واقعا آدم وقتی توی جریان کاری قرار میگیره بخاطره برخورد آدمای مربوطه، دیدش به همه چی عوض میشه.البته متاسفانه.

واقعا گاهی برا جامعه ای که توش زندگی میکنیم به شدت شدت بخاطر خیلی مسائل که متاسفانه به نام دین(دین خودشون نه اسلام ناب محمدی) هم تموم میکنن؛ متاسف و گاهی حالم بهم میخوره.

اما خداوند تا به حال به زندگی ام لطف داشته و توی همه مراحل همراهم بوده و مشکلات بوجود اومده هم از خلق الله هستش که .

پ ن:

خوانندگان محترم شاید متوجه نوشته هام نشن ولی مخاطب اصلی خودم هستم و ان شاالله نوشتن رو دوباره با عزم جدی شروع میکنم.

یاعلی

مجددا شروعی دوباره...!!

آغاز بیست و شش سالگیم...!

تکلیف معلوم است...! برای من و امثال من...

خیلی ,رو ,هم ,برام ,اتفاقات ,توی ,هستم و ,بوده و ,و هم ,هم خیلی ,5 ماه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

افسران جنگ نرم علم اطلاعات و دانش شناسی توری سایبان (شید گلخانه) همدمت رو پیدا کن Green willow لایتنـــــــاهی ۱۵ روش تضمینی ساخت مودم خانگی ( با اینترنت نامحدود + سرعت ۵g ) پارتیشن اداری زوکُــل آقای سه نقطه